Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Чорновіл, Стецьків і Гудима будуть винищувати свої «клони» перед телекамерами

29 січня 2002

Народні депутати від виборчого блоку "Наша Україна" Тарас Стецьків, Олександр Гудима і Тарас Чорновіл вважають єдиним способом боротьби із засиллям "політичних клонів" проведення телерадіодебатів з їх однофамільцями в прямому ефірі. Про це, повідомляє сайт блоку «Наша Україна», депутати заявили на прес-конференції у Львові у вівторок.
 
За словами О. Гудими, в Шевченківському виборчому окрузі Львова, де він висунув свою кандидатуру, подали заяви на реєстрацію ще два його однофамільці, причому, одного з них "доставили" чартерним рейсом з Києва, оскільки окружком відмовився приймати документи через відсутність самого претендента на депутатський мандат.

У той же час, Т. Стецьків заявив, що до декількох його однофамільців підходили незнайомі люди і пропонували подати документи на реєстрацію в 118-у окрузі за винагороду в $1-3 тис. За його словами, ці люди готові виступити публічно і розповісти про такі методи ведення виборчої кампанії. Т. Стецьків поки не може назвати конкретних замовників таких політичних технологій, але передбачає, що їх "потрібно шукати серед українських олігархів".
 
Тоді як О. Гудима заявив, що "за появою в його окрузі "двійників" стоять українські і російські олігархи від енергетики", оскільки він активно виступає проти ратифікації угод про паралельну роботу української і російської енергосистем і проти передачі в концесію українських газопроводів.
 
Обидва депутати виразили впевненість в тому, що в ході виборчої кампанії буде використано ще 5-6 схем "брудних технологій". У ході прес-конференції О. Гудима заявив, що всі присутні кандидати в депутати від блоку Віктора Ющенка "готові за свій рахунок профінансувати теле- або радіодебати зі своїми однофамільцями, або найбільш вірогідними противниками у виборчих округах, з тим, щоб виборці змогли зробити реальний вибір".

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації