Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Конференція НРУ визначила кандидатів до місцевих рад

28 січня 2002

Учасники другого етапу 11 Львiвської обласної конференцiї Народного Руху України пiдтримали список кандидатiв вiд партiї на вибори до Львiвської обласної ради й до мiсцевих рад. Конференцiя також затвердила список кандидатiв на мiжпартiйну конференцiю блоку "Наша Україна", яка вiдбудеться 3 лютого у Львовi.

Пiд час конференцiї глава Львiвської крайової органiзацiї НРУ, народний депутат Ярослав Кендзьор вiдзначив ефективне спiвробiтництво мiж партiями-засновницями блоку "Наша Україна" - НРУ, Українським Народним Рухом, партiєю "Реформи i порядок" i Конгресом українських нацiоналiстiв.
 
Водночас, Я.Кендзьор зазначив, що "несподiвано виникли проблеми з iншими партiями-членами блоку", пояснивши, що це пов"язано з тим, що обласнi органiзацiї партiй "Солiдарнiсть", "Вперед, Україно!", "Християнсько-народного союзу", Молодiжної партiї були створенi нещодавно. За словами депутата, цi партiї звернулися iз заявою до Львiвської обласної та мiсцевої рад зi вказiвкою на "монополiзацiю виборчого процесу з боку партiй-засновниць".
 
"Iсторично склалося так, що основними дiйовими особами є саме цi партiї, i, вiдповiдно, склався iнтерес виборцiв до них. Ми не можемо ламати структуру, щоб задовольнити iнтереси партiй, якi не мають впливу в областi", - заявив вiн.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації