Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Гараж в центрі Москви продали за ціною п`яти квартир

Середня ціна квадратного метра гаражів у Москві за підсумками торгів 2016 року склала 61,5 тисячі рублів. Всього на аукціонах за рік реалізували 28 подібних лотів. Про це повідомив керівник департаменту Москви по конкурентній політиці Геннадій Дьогтєв, пише «Інтерфакс».

Найбільш конкурентними стали торги з продажу гаражного об`єкта в Потаповском провулку. За словами Дєхтєва, на приміщення площею 60,5 квадратних метрів претендували 16 учасників аукціону, а підсумкова вартість лота збільшилася в сім разів і склала 15,5 мільйона рублів. Цієї суми вистачить, щоб купити майже п`ять самих недорогих квартир в межах МКАД.

В цілому в аукціонах з продажу гаражних об`єктів в 2016 році взяли участь понад 100 потенційних покупців. Середнє перевищення аукціонної вартості над стартовим значенням лотів склала 66 відсотків.

Найбільшим попитом, як зазначив Дьогтєв, користувалися гаражі та гаражні бокси в центрі міста.

Раніше столична влада виставила на торги 1200 квартир в Москві і Московській області. Придбати нерухомість можна через Єдину електронну торгову площадку столиці. Більшість лотів відноситься до первинного ринку нерухомості.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації