Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Москві обрали «Жінок року»

У театрі «Гелікон-опера» відбулася XII церемонія вручення щорічної премії журналу Glamour «Жінка року». Про це повідомив кореспондент «Стрічки.ру», присутній на заході.

Нагороду в головній номінації отримала актриса і телеведуча, творець проекту «Їмо вдома» - Юлія Висоцька. «Актрисою року» стала Світлана Іванова, «Дизайнером року» — Ольга Вильшенко, «Співачкою року» — Олена Темнікова, «Спортсменкою року» — олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Алія Мустафіна, «Телеведучою року» — зірка програми «Ревизорро» Олена Летюча.

Оргкомітет премії зазначив також автора «Прорив року» — актрису театру «Майстерня Петра Фоменко» Ірину Горбачову, «Модницю року» — Соню Єсьман, чий аккаунт в Instagram налічує 1,8 мільйона передплатників, і «It-Girl року» — творця сервісу з доставки їжі Elementaree Ольгу Зинов`єву.

За традицією нагороди отримали і чоловіки. Один з них, телеведучий Павло Воля, був нагороджений у складі «Пари року» разом зі своєю дружиною і колегою, екс-чемпіонкою світу з художньої гімнастики Ляйсан Утяшевою. Премію в номінації «Чоловік року» присудили співакові Сергію Лазарєву.

Були також вручені премії в спеціальних номінаціях. У номінації «Богиня» відзначили співачку Лайму Вайкуле, у номінації «Команда року» — продюсера Яну Рудковську.

Премія «Жінка року» журналу Glamour вперше була вручена в 1990 році в США. В Росії історія нагороди почалася в 2005 році, одночасно з виходом журналу на російський ринок. Лауреатами премії в Росії ставали Наталія Водянова, Аліна Кабаєва, Віра Брежнєва, Равшана Куркова, Надія Міхалкова, Яна Чурікова, Єлизавета Боярська, Ксенія Собчак, Чулпан Хаматова, Діна Корзун, Тіна Канделакі, Олена Ісінбаєва, Ірина Шейк та інші.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації