Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Меланія Трамп відмовилася жити в Білому домі

Меланія ТрампДружина обраного президента США Дональда Трампа, майбутня перша леді країни Меланія Трамп не переїде в Білий дім — офіційну президентську резиденцію у Вашингтоні — після того, як мільярдер офіційно вступить на посаду глави держави у січні 2017 року. Про це пише New York Post.

46-річна Меланія і їх спільний з Трампом син Беррон залишаться в Нью-Йорку, щоб 10-річний хлопець зміг продовжити навчання у приватній школі, розташованій в районі Верхній Вест-Сайд. Вони будуть, як і раніше, проживати в пентхаусі в хмарочосі Trump Tower.

«Меланія дуже прив`язана до сина, і за час виборчої кампанії, яка Беррону далася нелегко, вони ще більше зблизилися. Вона хоче, щоб зміни в житті дитини (обумовлені обранням Трампа в президента — прим. ред.) були мінімальними», — розповіло виданню неназване джерело.

Інше джерело повідомило, що, можливо, Меланія і Беррон оселяться в Білому домі після завершення поточного навчального року, але поки конкретних планів щодо їх переїзду в Вашингтон немає.

Раніше один із представників органів правопорядку заявив New York Post, що Trump Tower є «кошмаром охоронців»: люди можуть вільно переміщатися всередині хмарочоса, і тому забезпечити безпеку президенту та його родині буде проблематично.

Федеральна авіаційна адміністрація США (Federal Aviation Administration, FAA) після оголошення результатів президентських виборів випустила директиву, яка забороняє пілотам здійснювати польоти в районі розташування Trump Tower. Нові правила використання повітряного простору Нью-Йорка покликані запобігти можливим терактам з використанням літаків.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації