Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Колишній офіс «Титаніка» перетворили на дороге житло

Офіс ТитанікаУ Лондоні реконструювали будівлю, де у свій час розташовувалася штаб-квартира компанії White Star Line, яка володіла легендарним трансатлантичним пароплавом «Титанік». В будинку розмістили шість елітних квартир і двоповерховий пентхаус. Виставити житло на продаж планується навесні 2017 року, пише Mansion Global.

Оновлений «Океанський дім» розташований в безпосередній близькості від Трафальгарській площі, на вулиці Кокспер, де традиційно працюють офіси великих пароплавних компаній. У ньому чотири квартири з двома спальнями, дві — з трьома і пентхаус з чотирма спальнями, що займає два поверхи.

Площа квартир складає від 155 до 506 квадратних метрів, вартість — 6,5-31 мільйон доларів. Продаж лотів буде здійснювати компанія Beauchamp Estates.

«Океанський дім» збудували у 1906 році спеціально для White Star Line, компанія займала його аж до 1929 року. Згодом у будівлі розташовувалися офіси Barclays Bank і Міноборони Великобританії, а з 1990-х — представництво штату Техас в Лондоні.

Трансатлантичний пароплав «Титанік» зазнав аварії під час свого першого рейсу, в ніч на 15 квітня 1912 року, зіткнувшись з айсбергом. 1496 осіб загинули, 712 були врятовані. Частина уламків судна була піднята з дна, але носова і кормова частина донині знаходяться під водою.

У жовтні 2016 року ключ від комори пароплава продали на аукціоні Henry Aldridge & Son за 104 тисячі доларів.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації