Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Опубліковано список найдешевших квартир Москви

У листопаді 2016 року мінімальна ставка оренди квартири в столиці становить 22 тисячі рублів на місяць — на чотири тисячі більше, ніж місяць тому. За такою ціною орендарям пропонується однокімнатне житло в дев`ятиповерховому будинку в Востряковському проїзді, в п`яти хвилинах транспортом від станції метро «Празька».

Квартира розташована на другому поверсі будівлі, в ній зроблено ремонт, встановлено сучасні меблі та побутова техніка, наголошується в повідомленні.

На другому місці рейтингу найдешевших квартир — об`єкт з вартістю найму 23 тисячі рублів на місяць. Це «однушка» на вулиці Прохідників, в 10 хвилинах транспортом від станції метро «Бабушкінський». Квартира мебльована та укомплектована побутовою технікою.

«Бронза» — у пропозиції з аналогічною ставкою — 23 тисячі рублів на місяць — в Окружному проїзді, в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Шосе Ентузіастів». Квартира повністю готова до проживання.

Найдорожчий лот з десятки дешевих орендних пропозицій здається за 30 тисяч рублів в місяць. Квартира розташована на третьому поверсі дев`ятиповерхового будинку на 3-й Митищинській вулиці, в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Олексіївська», йдеться в матеріалах агентства.

Місяць тому мінімум ставки оренди квартири в Москві становив 18 тисяч рублів на місяць, пише adipexovernight.com.

Раніше повідомлялося, що в жовтні 2016 року на столичному ринку житлової оренди загальний попит перевищив обсяг пропозиції на 20 відсотків.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації