Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Згорілий «Будиночок Кім Ір Сена» відкрили після реконструкції

 
 
Будинок російсько-корейської дружби, відомий як «Будиночок Кім Ір Сена», відкрили після реконструкції в селищі Хасан на кордоні з КНДР. Про це пише «Независимая газета».
 
Восени минулого року дерев`яна будівля практично повністю знищила пожежа. У січні цього року за ініціативи РЖД почалася його реконструкція. Будинок зробили металевим, з обробкою під дерево, проте історичний вигляд об`єкта не змінився.
 
Всередині будиночка на стінах розвішані фотографії візиту Кім Ір Сена і кількох візитів Кім Чен Іра в СРСР і Росії. Також там зберігаються друковані видання: журнали, корейські казки і розповіді, пропагандистська література, уточнює видання.
 
Дерев`яний будинок звели у 1986 році до приїзду засновника КНДР в Радянський Союз. Такі будиночки споруджували по всьому шляху слідування бронепоїзд Кім Ір Сена від кордону з Північною Кореєю до Москви. За різними відомостями, Кім Ір Сен відвідував Радянський Союз від дев`яти до одинадцяти разів.
 
Рік тому преса писала, що лідер КНДР Кім Чен Ин приїде в Москву на святкування 70-річчя перемоги. Однак в останній момент глава держави від цієї ідеї відмовився.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації