Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Китаянка отримала рекордний гонорар в 3,4 мільйона доларів за рекламу в блозі29-річна студентка Центральної академії драми в Пекіні Юйлей Джанг, відома в мережі під ніком Papi Jiang, заробила 3,4 мільйона доларів на одній рекламної інтеграції в своєму відеоблозі. Про це пише Quartz.
 
Назва компанії-замовника не розголошується, а дівчина поки не виклала спонсорський ролик. Юйлей Джанг веде один з найпопулярніших відеоблогів у Китаї. У своїх роликах вона висміює жіночу психологію, романтичні стосунки і звичку китайців змішувати рідну мову з англійською. Сумарна кількість переглядів відеоблогу на різних платформах перевищує 290 мільйонів.
 
Раніше у квітні китайські цензори видалили роботи дівчини з низки соціальних сервісів — таких, як Youku, Sina Weibo і Decayenne. Причиною стала велика кількість нецензурної лексики у відеозаписах.
 
У березні ЗМІ повідомляли, що Юйлей отримала фінансування від приватних інвесторів у розмірі 1,85 мільйона доларів.
 
Найпопулярніша платформа для ведення відеоблогів в інтернеті — YouTube — офіційно заблокована в Китаї з 2008 року. В березні 2016-го низка сервісів компанії Google на кілька годин стали доступні жителям країни.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації