Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Ринок каналопромивальних машин представлений моделями вітчизняного і зарубіжного виробництва


Якщо каналізаційні системи, незалежно, чи це водостоки, колодці, відстійники, дощові каналізації тощо, засмічуються і починають погано виконувати свої функції, виникає необхідність застосування спеціальної техніки, серед якої чільне місце посідають каналопромивальні машини. Вони здійснюють гідродинамічне усунення забруднень із інженерних систем. З допомогою цих агрегатів можлива прочистка труб будь якого діаметру і довжини.

Обладнання такого типу комплектується цистерною, барабаном, водяним насосом, декількома насадками та допоміжними аксесуарами. Насадки здатні виконувати такі функції: усувати аварійні засмічення, здійснювати профілактичне очищення труб, боротися з жировими відкладеннями тощо. Серед переваг, властивих сучасним каналопромивальним машинам, – ефективність, надійність, екологічність, висока якість кінцевого результату.

Сучасний ринок пропонує такі агрегати з цистернами різного об’єму як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Якщо замовникам потрібна якісна гідродинамічна прочистка каналізації Київ може запропонувати моделі, які транспортуються на шасі вантажопідйомністю від 7 до 16 тонн. Цистерни, об’єм яких не перевищує 5 кубометрів, є досить компактними, тому найчастіше використовуються в умовах містах, наприклад, в житлових мікрорайонах, а також у місцях, доступ до яких є утрудненим. Цистерни з об’ємом 5-7 кубометрів належать до середнього класу і, як правило, транспортуються на шасі автомобілів вантажопідйомністю 12-14 тонн. Каналопромивальні машини зі значною вантажопідйомністю (понад 14 тонн) зі встановленими на них цистернами, що вміщають в середньому 10 кубометрів води, є досить габаритними, тому найчастіше їх використовують на відкритих майданчиках, де є достатньо місця для роботи техніки. До речі, деякі моделі таких агрегатів оснащені функцію регенерації, тобто вони здатні очищати субстанцію, яка утворюється в процесі прочистки каналізації.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації