Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Apple випустить бездротову зарядку до 2017 року

 
Apple розробляє технологію, яка дозволить заряджати iPhone і iPad бездротовим шляхом. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, реліз пристрою запланований на 2017 рік.
 
Особливістю технології стане відсутність пластини передавача. Ряд конкурентів Apple, у тому числі Samsung, Sony і Google, які вже представив свої варіанти бездротових зарядок, проте всі вони вимагають наявності передавача на відстані не більше 4 сантиметрів від гаджета.
 
Проблемою є зменшення рівня підзарядки по мірі віддалення від передавача пристрою. Тому доводиться заряджати гаджет частіше і довше.
 
Робота над технологією проводиться спільно з партнерами компанії в США і країнах Азії.
 
У 2010 році Apple подала патентну заявку з описом бездротової технології індукційної зарядки. Компанія планувала використовувати комп`ютер iMac як базову станцію, яка може розташовуватися на відстані близько метра. Схожа технологія вже використовується в годинах Apple Watch: вони здатні заряджатися на відстані кількох міліметрів від джерела живлення.
 
За інформацією ЗМІ, в наступному поколінні iPhone Apple позбавиться і 3,5-міліметрового роз`єму для навушників. Для них пристосують порт зарядки Lightning.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації