Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Китаєць зізнався у спробі викрасти зі США секретні кукурудзяні зерна

 
В ході судового засідання в американському штаті Айова громадянин КНР зізнався в тому, що планував викрасти засекречені зразки кукурудзяних зерен. Про це в четвер, 28 січня, повідомляє Reuters.
 
46-річного Мо Хайлуна запідозрили у злочині після того, як охоронці агропромислової фірми DuPont Pioneer повідомили поліцейським про його дивну поведінку. Слідству вдалося з`ясувати, що Мо працює директором з міжнародного розвитку китайської компанії Beijing Dabeinong Technology Group Co, яка займається розведенням худоби, виробництвом комбікормів і вирощуванням сільськогосподарських культур.
 
У документах справи також зазначено, що кукурудзяні зерна, які він планував вивезти на батьківщину, вироблені комерційно секретним способом компаніями Du Pont Pioneer і Monsanto, і тому дії обвинуваченого підпадають під поняття промислового шпигунства.
 

New Holland CR8090 Уборка кукурузы на зерно - видео

Вердикт буде оголошено пізніше, однак за умовою угоди зі слідством найсуворіше покарання, яке загрожує Мо — п`ять років позбавлення волі. Агентство також відзначає, що сестра Мо звинувачувалася у схожому діяння в 2014 році, проте суд визнав її невинною.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації