Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Австралійця звинуватили в спробі замінувати кенгуру

Севдет Рамадан Бесім
 
Австралійця звинуватили в спробі закласти бомбу в сумку кенгуру і відправити тварину в бік співробітників поліції. За даними слідства, зробити це він повинен був в ім`я угруповання «Ісламська держава», у зв`язках з яким його підозрюють. Про це в четвер, 28 січня, повідомляє The National Post.
 
19-річний Севдет Рамадан Бесім (Sevdet Ramadan Besim) збирався здійснити свій задум у Мельбурні або в розташованому неподалік місті Данденонг під час церемонії з нагоди Дня ветеранів у квітні минулого року. На тварині він мав намір намалювати символ ІД, вважають в поліції.
 
В основу звинувачень лягло інтернет-листування Бесіма з британськими спільниками, де вони обговорювали можливе вбивство правоохоронців. «Я хотів би відтяти їм голови», — писав молодий чоловік.
 
За інформацією видання, австралієць свою провину не визнає. В разі якщо вона буде доведена, Бесіму загрожує довічне ув`язнення.
 
2 жовтня 2015 року суд Манчестера вже відправив одного зі спільників Бесіма за грати до кінця життя. Хлопчика з Ланкашира, ім`я якого не називається, заарештували в березні 2015 року. Як встановило слідство, 14-річний підліток страждав від нестачі спілкування і зв`язався з вербувальниками ІД.
 
Через деякий час один із нових друзів юнака попросив допомогти йому порадою: вимагалося організувати теракт в Австралії. Підліток погодився і рекомендував влаштувати вибух під час параду в День ветеранів. Перед цим він порадив попрактикуватися і відрізати голову якомусь самотньому поліцейському, проникнувши в його будинок.
 

Австралієць планував здійснити теракт за допомогою кенгуру - відео

Підлітка засудили до довічного ув`язнення з застереженням, що просити про дострокове звільнення він може не раніше ніж через п`ять років. На думку судді, після закінчення цього часу юнак може змінити свої погляди і перестати бути небезпечним для суспільства.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації