Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Влада Швеції депортуєь до 80 тисяч мігрантів протягом декількох років

 
Швеція планує депортувати близько 80 тисяч іммігрантів, які не отримали статус біженця, заявив міністр внутрішніх справ країни Андерс Ігеман. Його слова у четвер, 28 січня, передає ВВС.
 
Для депортації зафрахтують авіачартери, на перевезення піде кілька років.
 
У 2015 році притулку в Швеції попросили 163 тисячі осіб, що є найбільшим в Європі показником щільності мігрантів на душу корінного населення. В даний час розглянуто 58,8 тисячі прохань, 55 відсотків з них схвалені.
 
У січні Швеція тимчасово ввела перевірку документів на кордоні з Данією. Всі, хто прибувають на автобусах, поїздах і судах з півдня не зможуть потрапити у Швецію без відповідних дозволів.
 
В уряді країни припускають, що великий приплив людей за короткий час може становити загрозу для національної безпеки та громадського порядку. Правозахисники, зі свого боку, побоюються, що Стокгольм стає глухим до сподівань біженців.
 
Шведська влада повідомила, що країна не зможе розмістити ще більше біженців, і порадила їм залишатися в Німеччині, яка прийняла найбільше мігрантів.
 

В Швеции растёт недовольство тем, как ведут себя недавно приехавшие мигранты - видео

Міжнародна організація з міграції (МОМ) наприкінці грудня 2015-го опублікувала дані, згідно з якими за минулий рік в Європу прибуло більше одного мільйона мігрантів. Понад 800 тисяч людей прибуло через Грецію і Туреччину — серед них 455 тисяч сирійців і 186 тисяч афганців. Внаслідок пригод на морі загинуло майже 3,7 тисячі мігрантів. Порівняно з попереднім роком кількість вимушених переселенців зросла в чотири рази.
 
В основному до Європи прагнуть потрапити біженці з охоплених військовими конфліктами країн — Сирії, Іраку, Лівії, Афганістану.
 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації