Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Суд Сеула засудив американця до 20 років за вбивство в «Бургер-Кінга»

Артур Паттерсон
 
Суд Сеула засудив американця до 20 років в`язниці за вбивство, вчинене у 1997 році. Про це повідомляє Associated Press.
 
36-річний Артур Паттерсон був визнаний винним у вбивстві 22-річного корейського студента Чо Чун Піля в 1997 році. У Паттерсона є тиждень на оскарження вироку.
 
У 1997 році Паттерсон, син цивільного службовця армійської бази, і його друг, американець корейського походження Едвард, напали на Чо Чун Піля в туалеті кафе «Бургер-Кінг». Чо отримав численні ножові поранення і помер по дорозі в лікарню. Слідство встановило, що Паттерсон і Едвард не були знайомі зі своєю жертвою. На допитах вони перекладали вину один на одного.
 
Спочатку слідство встановило, що безпосереднім вбивцею був Едвард: його засудили до довічного ув`язнення. Паттерсон ж отримав півтора роки в`язниці за знищення доказів та зберігання зброї: саме його ножем було вбито корейський студент. Після розправи Артур викинув його. У 1999 році Паттерсон був амністований, після чого залишив Південну Корею, дізнавшись про початок нового розслідування по справі.
 
В результаті після перегляду справи Едвард був звільнений за браком доказів, а Паттерсону в 2011 році були пред`явлені офіційні звинувачення. У вересні 2015 року його екстрадували зі США в Південну Корею.
 

American accused of murder returns to face trial in Korea after 16 years 16 - video

Зараз в Південній Кореї дислоковано близько 28,5 тисяч американських солдатів. Офіційна мета їх присутності — стримувати потенційну агресію з боку КНДР. В околицях американських військових баз регулярно відбуваються ексцеси, пов`язані з конфліктами військовослужбовців США та представників місцевого населення, які призводять до зростання антиамериканських настроїв у країні.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації