Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Рибінську коляску з немовлям затисло у дверях тролейбусаСлідчі почали перевірку за фактом події на зупинці громадського транспорту в місті Рибінську, де через неуважність водія у дверях тролейбуса затиснуло коляску з немовлям, повідомляє слідче управління Слідчого комітету Росії (СКР) по Ярославській області.

 
За даними відомства, 26 жовтня водій транспортного засобу від`їхав від зупинки, не помітивши, що пасажирка з дитиною не встигла увійти в салон. В результаті дитячу коляску затиснуло і 10-місячний хлопчик випав, отримавши травму голови. Жінка розповіла, що їй довелося бігти за тролейбусом, утримуючи залишилася наполовину на вулиці коляску. Після того, як транспортний засіб зупинився, водій навіть не підійшов надати допомогу або вибачитися, повідомила постраждала.
 
В даний час слідством вирішується питання про порушення кримінальної справи.
 
У лютому цього року в Краснодарі в тролейбусі постраждав восьмирічний школяр. Водій не помітив дитину, заходить в салон, закрив двері і почав рух. В результаті хлопчика протягло близько 70 метрів. Зупинити тролейбус зміг водій автомобіля, який перегородив шлях транспортного засобу. Постраждалий був госпіталізований з переломом гомілкової кістки і численними забоями.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації