Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Google Translate з`явився перекладач на галактичну мову

 
Google ввів для свого перекладача Google Translate підтримку галактичної мови, якиа заснована на вигаданому алфавіті ауребеш з кіновсесвіту «Зоряні війни». Про це повідомляється в Twitter компанії.
 
Посилання, розміщене в твіті, направляє на сам перекладач, де вже показано, як пишеться на ауребеші знаменита фраза з саги: May the Force be with you («Хай буде з тобою Сила»). Підтримка вигаданого алфавіту включена для всіх мов, представлених в Google Translate, у тому числі і для української.
 
Ауребеш включає в себе приголосні, голосні, подвійні букви і знаки пунктуації. Назва походить від комбінації назв перших двох букв, аурек і беш.
 
23 листопада в рамках майбутньої прем`єри нового епізоду кіносаги «Зоряні війни» Google також запустила опцію «Розбуди силу, дрімаючу всередині». Вона пропонує користувачам вибрати темну або світлу сторону сили, після чого Google в залежності від вибору змінює зовнішній вигляд і оформлення низки своїх сервісів.
 
Прем`єра «Зоряні війни: Пробудження сили» відбудеться в середині грудня 2015 року, але фанати розкупили квитки на прем`єру сьомого епізоду саги майже відразу після початку передпродажу, що ще до виходу в кінотеатри принесло картині 50000000 доларів зборів. 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації