Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Данець, який убив брата за допомогою картоплі, отримав сім років в`язниці

 
Данець, який убив брата за допомогою картоплі, засуджений до семи років в`язниці. Про це повідомляє The Daily Mail.
 
Інцидент стався в листопаді 2014 року. Два брата - 55 і 57 років - їли картоплю дому та пили алкогольні напої. З нез`ясованих причин між ними почалася бійка. Прибулі за викликом медики виявили, що старший брат мертвий, а в горлі у нього застрягла картоплина.
 
За версією прокуратури, молодший брат убив старшого навмисно: він завдав йому кілька ударів по голові і шиї, задушив його і заштовхав картоплю в горло. У свою чергу, підсудний стверджував, що або під час бійки картопля застрягла в горлі його брата випадково, або загиблий таким чином скоїв суїцид.
 
Думки журі присяжних і суддів розділилися, в кінцевому рахунку звинувачення у вбивстві з підсудного було знято. Проте суд вирішив, що він винен у насильстві і заподіянні смерті з необережності.
 
Вважається, що картоплю в Данії почали культивувати в 1720 році. За наступні століття страви з картоплі стали невід`ємною частиною датської кухні. У 2000 році неподалік від міста Оденсе був відкритий музей, присвячений виключно історії вирощування картоплі в Данії. 
 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації