Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Росії почали продавати футболки на підтримку Асада

Через кілька днів після початку російської військової операції в Сирії в продаж надійшли футболки з закликом підтримати сирійського президента Башара Асада. Знімки таких футболок опубліковані в блозі Іллі Варламова на сайті «Ехо Москви».
 
Зокрема, такі речі продаються в магазині «Армія Росії» на Тверській вулиці. На одязі розміщений принт з фотографіями авіаударів по позиціях бойовиків.
 
Після анексії Криму Росією популярність набрали футболки із зображенням Путіна. Влітку минулого року стартували продажі колекції «Все путем» російського бренду «АняВаня». У лінійці були футболки зі знімками глави держави, які супроводжувалися підписами «Найввічливіший з людей», Crimea і «Нас не догонят». Як повідомляє РБК, колекція мала великий успіх: компанія планувала розпродати її за три дні, але партія в 5 тисяч футболок розійшлася менш ніж за добу.
 
При цьому сам Путін комерціалізацію свого образу не схвалив. «Він [Володимир Путін] ставиться до цього негативно. З іншого боку, це вже далеко не перший випадок використання [образу президента] в гаджетах, нанесення на телефони, таке не раз було», — говорив тоді прес-секретар президента Дмитро Пєсков. Він підкреслив, що боротьба з цим явищем на той момент не була пріоритетом Кремля і не є головним питанням на порядку денному.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації