Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Лідер філії «Аль-Каїди» в Сирії закликав опозицію відповісти на дії Росії

Лідер угруповання «Фронт Ан-Нусра» (сирійський філія «Аль-Каїди») Абу Мохаммед аль-Голані закликав опозицію країни відповісти на дії алавітів, які підтримують президента Сирії Башара Асада. Він запропонував збільшити кількість атак в помсту за «безладні вбивства мусульманських сунітів російськими військовими». Про це повідомляє The Telegraph.
 
Глава угруповання в своєму звуковому повідомленні на YouTube заявив, що дії Росії, спрямовані на збереження режиму Асада, приречені на провал. Він також назвав авіаудари «новим хрестовим походом християн сходу». «Війна в Сирії змусить росіян забути ті жахи, з якими вони зіткнулися в Афганістані. Нове втручання Росії — останній ривок в арсеналі ворогів мусульман і ворогів Сирії», — сказав аль-Голані.
 
9 жовтня начальник політуправління сирійської армії генерал Самір Сулейман повідомив, що військовослужбовці арабської республіки за підтримки російських повітряно-космічних сил (ВКC) звільнили місто Бахса від бойовиків організації «Фронт ан-Нусра». На початку серпня поточного року місто захопили бойовики з «Фронту ан-Нусра» — сирійського крила «Аль-Каїди».
 
5 жовтня сирійська опозиція закликала до створення регіональної коаліції для боротьби з «російсько-іранськиv окупаційним союзом».
 

2 жовтня США з союзниками (Великобританія, Франція, Німеччина, Туреччина, Катар і Саудівська Аравія) закликала Росію припинити удари по сирійській опозиції. За словами представників цих країн, дії Москви можуть призвести до подальшої ескалації конфлікту» і викликати сплеск екстремізму і радикалізації в Сирії. 

Сирийские боевики “Фронт ан-Нусра” поставили ультиматум российским военным и их семьям

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації