Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У НАТО затвердили резолюцію солідарності з Україною

Парламентська асамблея (ПА) НАТО ухвалила резолюцію номер 422 про «Солідарність з Україною». Про це повідомляє прес-служба МЗС України у своєму Facebook.
 
ПА НАТО знову заявила про свою тверду підтримку уряду та народу України в їхній боротьбі за незалежність та територіальну цілісність і прагненні до європейської та євроатлантичної інтеграції.
 
Зазначається, що асамблея «рішуче засуджує незаконну анексію Криму і військову агресію РФ у східній Україні, а також затримання льотчиці Надії Савченко, режисера Олега Сенцова і інших українських громадян.
 
У документі міститься заклик парламентаріїв до країн НАТО підтримати владу Києва і посилити дипломатичний, політичний та економічний тиск на Москву до повного виконання мінських угод.
 
28 вересня 2015 року генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що ізоляція Росії, враховуючи її вагу в Радбезі ООН і в рамках Організації Об`єднаних націй в цілому, неможлива і безглузда. За його словами, відносини Росії і НАТО переживають складні часи: не можна говорити про стратегічне партнерство, але і про холодну війну мови не йде. Він також відзначив прогрес у реалізації мінських угод.

Парламентська асамблея НАТО ухвалила резолюцію "Солідарність з Україною"

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації