Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Демотиватори: піднімуть настрій, скрасять дозвілля

 
Багато користувачів на власному досвіді переконалися, що сучасні технології здатні подарувати гарний настрій і скрасити дозвілля.
 
Намагаючись відволіктися від сірих буднів, як наймолодші завсідники Інтернету, так і їх старші товариші відвідують спеціалізовані тематичні сайти, що пропонують побачити смішні картинки, почитати свіжі анекдоти, посміятися над приколами, фотоколлажами та демотиваторами. До речі, багато ресурси надають своїм відвідувачам можливість не тільки ознайомитися з наповненням сайту, але і поділитися самими цікавими картинками зі своїми друзями.
 
Останнім часом набирає обертів популярність такого жанру, як демотиватор. Сьогодні таку продукцію комічного характеру можна зустріти як в соціальних медіа, так і на численних тематичних порталах. Далеко не всім відомо, що мова йде про зображення на чорному фоні, що має короткий прикольний і дотепний текст. Існує думка, що демотиватори являють собою своєрідний відповідь-пародію на такий досить нудний вид наочної агітації, як постери, які використовувалися в американських школах, університетах та інших місцях, в тому числі і робітників, для створення певного настрою, про що детальніше можна прочитати тут.
 
Існує кілька типів демотиваторів, зокрема, класичні, жартівливі, філософські, езотеричні, саморепрезентационные, соціально-рекламні. Особливість демотиватора - досить жорсткий формат. Обов`язковими елементами є чорний колір плаката, картинка і набраний великим шрифтом слоган. Також може бути набрана більш дрібним шрифтом пояснення до гасла, наприклад, цитата.
 

Не менше шанувальників і іншої продукції розважальних сайтів - відео - та фотоприколів, гумористичних картинок, анекдотів і так далі. 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації