Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Suzuki представила найекономніший автомобіль у Японії


Компанія Suzuki представила для домашнього ринку кей-кар Alto восьмого покоління. П`ятидверний мікрохетч скинув до 60 кг і став самим економічним автомобілем у Японії.
 
Компанія Suzuki розсекретила свій новий кей-кар Alto - модель восьмого покоління. Двооб`ємник зберіг 658-кубовий трициліндровий моторчик, але отримав нову передньопривідну платформу і забавний ретродизайн екстер`єру. Але найцікавіше: виробник заявляє, що новий «Альто» (не плутати з європейською машиною!) є найекономнішим автомобілем у Японії, пише zr.ru.
 
Довжина (3395 мм) і ширина (1475 мм) Suzuki Alto не змінилися, але висота трохи зменшилася - до 1475-1500 мм, а колісна база подовжилася на 60 мм - до 2460 мм. В тому числі через це довжина салону досягла 2040 мм. Це найкращий показник в класі.
 
Новий Suzuki Alto - як іграшка. Здивовані «очі»-фари, милі вертикальні прорізи замість традиційної решітки радіатора, розставлені по кутах колеса і багажні дверцята, які контрастують з основним кольором кузова. Як у таку не закохатися! Інтер`єр, звичайно, простіший. Нехитра архітектура, застаріла фурнітура, зате око чіпляється за «монолітні» передні крісла і задній диван - стильно.
 
Про техніку відомо не так вже й багато, але достатньо. Машина скинула до 60 кг і в найаскетичнішому виконанні показує на вагах всього 610 кг. Але якщо хочеться більшого, можна вибрати не атмосферний, а турбований варіант «троячки» R06A, а замість моноприводу - повний. Ще є вибір між 5-ступінчастою «механікою» і безступінчатим трансмісією, а в переліку оснащення є системи автогальмування і допомога при старті в гору.

В Японії за базовий Suzuki Alto попросять 847 800 ієн, тобто трохи більше 7 тисяч доларів США.

Джерело: svitavto.info

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації