Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Єкатеринбурзі збирають колекцію подарунків від колишніх коханих

Розрив стосунків 

Прибрати з очей геть презенти можна на полиці «музею розбитих сердець»

 
Коли стосунки закінчуються, одні дбайливо зберігають подарунки коханого, хтось викидає їх у вікно, а хтось приносить в музей, Музей розбитих сердець». 
 
Дароване дарують. Своїми спогадами про колишнє кохання незвичайну експозицію може поповнити кожен, звільнивши місце на полиці, і в душі. Це схоже до клубу анонімних «разлученок», тих, хто страждає від розриву, може втішити сама думка, що вони не самотні. Тут же можна повчитися на чужих помилках, виявляється, найбільш небезпечний подарунок коханому джойстик для відео-ігор. Найчастіше це Game Over у відносинах. 
 
Серед експонатів немає ні коштовних прикрас, ні автомобілів. Поки що подарунків, які виявилися міцнішими від кохання, в музеї не так багато. Можливо тому, що екс-любі воліють спалювати не тільки мости. І це правильно, стверджують психологи. 
 
У Ольги архів романтичних відносин весь час перед очима, плюшеві свідки минулого кохання в кожному кутку. Іграшка - найпоширеніший і найбільш непотрібний подарунок, впевнена дівчина. Краще б після розриву залишалися корисні речі. А тут лише кінь, і ніякого півцарства на додачу. 

Відеосюжет про Музей розитих сердець

 
Коли повернути кохання не можна, деякі просять повернути хоча б подарунки, в основному, це дорогі презенти. Але, так чи інакше, з минулим розлучатися треба, запевняють психологи. Тоді і нудьгу, як відріже. А приємні моменти збереже пам`ять, а не річ.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації