Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Диван-ліжко: на що звертати увагу при покупці?

Диван-кровать
Вирушаючи в магазин за покупкою дивана-ліжка, ви повинні чітко знати, як він буде розкладатися. І це залежить не тільки від ваших особистих переваг, але й від функціональних особливостей приміщення. Дивани можуть розкладатися «вперед», як книжка, або як розкладачка. Оскільки міцність розкладачки, як у фахівців, так і у споживачів викликає сумніви, то дивани такого типу не призначені для частого використання. Максимум, що їм під силу - рідкісні гості.
 
При покупці дивана-ліжка, радить сайт sm-media.org, ні в якому разі не варто керуватися виключно тільки зовнішнім виглядом м`яких меблів. Більш важливою тут є «начинка» або «нутро». Не менш важливий і виробник. Погодьтеся, що диван від відомого виробника, типу KLER ADAGIO, прослужить набагато довше, ніж той, який зроблений на підпільному заводі.
 
Основою для якісної меблів є суха товста фанера. Дуже часто покупці не можуть зробити вибір між пружинним блоком і поролоном. Лікарі-ортопеди рекомендують ліжко з пружинними блоками. Однак далеко не всі виробники правильно «обрамляють» пружинний блок. Згідно стандарту знизу і зверху блок повинен бути укритий двома шарами мішковини, а зверху ще й ватином. А це далеко недешево. Тому доводиться використовувати все той же поролон і бязь.
 
Важливо звернути увагу і на якість самих пружин, але перевірити їх при покупці практично неможливо. Відомо, що якщо метал, з якого зроблена пружина, не докалений, то вона буде м`ятися. А якщо навпаки, перекалений, то вона буде дуже крихкою.
 
Поролон, як штучний матеріал, має обмежений термін експлуатації. Вітчизняні виробники сьогодні роблять поролон з імпортної сировини. Тому якість у нього досить пристойна.
 
Якщо вам важко зробити вибір між поролоном і пружинами, то ще раз ретельно досліджуйте якість цих матеріалів.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації