Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Росії депутати хочуть позбавляти водійських прав неплатників штрафів


У Держдумі запропонували позбавити водійських прав злісних неплатників штрафів за порушення ПДР. Пенні хочуть застосувати до тих, чия сума в квитанціях зросла за межі 10 тисяч рублів, повідомляє ІА "Дейта".
 
За словами чиновників, таким способом можна якщо не викорінити, то істотно скоротити кількість порушників. Тепер водій добре подумає, перш ніж проїхати по розділовій смузі або ж виїхати на зустрічну смугу.
 
«Це стосується будь-яких штрафів, пише newmagnit.ru, які зафіксували камери або інспектори ДПС. Є категорія людей, які просто не знають про штрафи, які їм приходять, тому що живуть не за адресою реєстрації. Це теж проблема, хоча зараз можна перевірити свої заборгованості, зайшовши на сайт ДАІ або держпослуг», - повідомив лідер Руху автомобілістів Росії, депутат В`ячеслав Лисаков.
 
Як зазначив чиновник, великою проблемою є те, що порушники не поспішають оплачувати штрафні квитанції. Причому, це не залежить від матеріального стану водія. Не лякає їх і подвоєння суми штрафу і навіть арешт до 15 діб. Більш того, після двох років штрафи анулюються. Змусити людей платити можна лише одним способом, впевнені чиновники. Автолюбителям варто заборонити сідати за кермо, і позбавляти їх водійських прав.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації