Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Підсумки I Міжнародного Форекс Конгресу

 
У Москві завершився I Міжнародний Форекс Конгрес. Захід, організатором якого виступила СРО ЦРФІН, зібрав близько 200 професійних учасників ринку і приватних інвесторів. У програмі Конгресу прозвучали найактуальніші теми: обговорювався міжнародний досвід регулювання і були представлені сучасні інструменти і сервіси для торгівлі на ринку Форекс.
 
Перше панельне засідання було присвячено можливим форматам розвитку моделі законодавчого регулювання ринку Форекс в Росії. Презентації спікерів тут досить різноманітні: наприклад Сергій Вязьмін (Альпарі) розповів, що є «Регуляторним арбітражем при організації рітейлового бізнесу на ринку Форекс», а Ілля Волков (Forex Club) постарався відповісти своєю доповіддю на питання «Що первинне: закон чи ринок?».
 
У свою чергу, Фінансова комісія в особі Анатолія Буланова розповіла про міжнародний досвід регулювання на різних рівнях: держрегулювання (Австралія), інститут фінансових омбудсменів, саморегульовані організації (США).
 
Діяльність СРО активно обговорювалася в ході другої дискусійної панелі «Співвідношення регулювання і саморегулювання на фінансових ринках». Досвід України (УЦРФІН) і Білорусі (АРФІН) представили Олексій Атрощенко і Олександр Сабодін відповідно. Інтерес у учасників викликав виступ Дмитра Набздорова, начальника Управління регулювання небанківських операцій Національного Банку Республіки Білорусь - регулятора форекс в Білорусі, пише газета Поступ. Пан Набздоров розповів про білоруський досвід держрегулювання, зокрема, про зміни в податковій політиці з ухваленням закону про форекс.
 
В ході завершальної дискусійної панелі, присвяченої технологічним і продуктовим новаціям, були розглянуті сучасні технології та інструменти. Так, Сергій Кропачов розповів про різні інформаційні сервіси, які пропонуються форекс-операторам компанією Thomson Reuters: як традиційні (стрічка новин), так і унікальні (моніторинг фінансових ринків в twitter). Маршалл Гиттлер, глава відділу валютної стратегії Iron FX Global, зокрема, говорив про важливість соціальних мереж для трейдерів. А Ілля Вислоцький запропонував ефективне IT-рішення для динамічного, висококонкурентного ринку послуг форекс-брокерів на прикладі віртуального центру дати M1Cloud.
 
«Хочеться відзначити, що в одному місці вперше в Росії зібралися представники професійного співтовариства ринку Форекс. Ми ради, що нам вдалося зібрати високопрофесійний склад учасників, і вдячні спікерам за цікаві і актуальні доповіді. Ми як СРО бачимо своїм завданням і відчуваємо свою відповідальність за консолідацію галузі і профсообщество і обіцяємо підтримувати формат відкритого діалогу», - цими словами Голова Правління СРО ЦРФІН Вадим Винограду, організатор Форекс Конгресу, завершив ділову програму заходу.
 
Сподіваємося на швидке ухвалення закону про регулювання форекс в Росії і нові приводи для дискусійних зустрічей з професійними учасниками ринку!

Опубліковано: 12:4028 Квітня 2014 року

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації