Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Створити просунутий сайт зможуть лише професіонали

Успішність розробки сайту залежатиме від взаєморозуміння сторін. На кожному етапі можуть виникати різні моменти, що вимагають діалогу компанії-виконавця із замовником. Професійне створення сайтів на першому етапі роботи передбачає уважний аналіз маркетологами завдань бізнесу, що стоять перед замовником. Також потрібно визначити потенційних відвідувачів сайту. А їх прийнято ділити на групи, залежно від передбачуваної мети відвідин веб-ресурсу, сценаріїв поведінки. Даний етап дуже важливий, адже визначає подальшу стратегію праці фахівців.
 
На базі знань, одержаних на аналітичному етапі, складають докладне технічне, графічне завдання. Перше вважається основним документом, на його основі, власне, і здійснюють виготовлення сайтів. Він і визначає концепцію, структуру майбутнього ресурсу. Обов`язково прописуються як технічні, так і функціональні вимоги, а ще визначаються завдання щодо продуктивності системи, рівня її безпеки і т.д. Виготовити сайт на замовлення також не вдасться і без художнього завдання. Воно містить вимоги по графічному оформленню всіх сторінок, структурі, розташуванню різних елементів.
 
Таким чином, фахівці із створення сайтів просто зобов`язані в програмуванні врахувати чітку структуру сайту, його розділів і сторінок, спрограмміровать функціонал ресурсу, здійснити його первинне наповнення. Запорука успіху майбутнього веб-сайту – правильно розробленій концепції і самій структурі ресурсу. Адже вона лежатиме в основі веб-дизайну, відповідно, повинна створюватися з урахуванням головних потреб, мотивацій цільової аудиторії. Логічно обгрунтована, грамотно реалізована структура дозволяє гарантувати високий рівень майбутнього дизайну сайту. У іншому випадку, дизайн веб-ресурсу може породжувати проблеми з навігацією і не тільки.
 
Сьогодні клієнтів цікавить не стільки сама по собі розробка сайту, як створення конкретного Інтернет-магазина. Вимоги до створення механізму електронної комерції дуже великі, враховуючи постійно зростаючу конкуренцію. Сайт-магазин повинен швидко вантажитися, містити досить корисної інформації про товар, послуги, пише Поступ плюс. Користувачі не повинні мати ніяких складнощів з приводу оформлення покупки і т.п. Сучасні технології навіть дозволяють створити повністю анімований сайт.

Текст російською тут.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації