Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Всі охочі можуть обзавестися апостилем в міносвіти Мурманської області

АпостильПри використанні за кордоном російського документа про освіту або про кваліфікацію, про вчений ступінь або вчене звання заздалегідь потрібне його підтвердження шляхом проставляння апостилю. Необхідність в апостилі виникає при виїзді російських і іноземних громадян, що здобули освіту в Російській Федерації, за рубіж і наданні одержаних документів для подальшого навчання або роботи.
 
У Мурманській області підтвердження документів про освіту або про кваліфікацію, про вчені ступені і вчені звання здійснюється Міністерством освіти і науки Мурманської області. За станом на 1 липня 2014 року підтверджено 15 документів про освіту або про кваліфікацію, з них 6 - підтвердження атестатів про середню загальну освіту, 1 - підтвердження диплома про початкову професійну освіту, 1 - підтвердження диплома про середню професійну освіту, 4 - підтвердження дипломів про вищу професійну освіту, 3 - підтвердження документів про професійну перепідготовку і підвищення кваліфікації. Відмовлено в підтвердженні 1 диплома про вищу професійну освіту, повідомляє сайт облуряду.
 
Термін розгляду питання про підтвердження документа про освіту або про кваліфікацію і ухвалення рішення про проставляння апостіля або про відмову в підтвердженні вказаного документа складає 45 днів з дати ухвалення заяви і документів, що додаються до нього, до розгляду.
 
Консультацію з питань проставляння апостилю можна одержати в Міністерстві освіти і науки області, по телефону (88152) 42 69 12 (контактна особа - головний фахівець відділу контролю і нагляду Ковалів Сергій Валерьевіч), а також на офіційному сайті міністерства в розділі «Нагляд і контроль, ліцензування і державна акредитація» (http://minobr.gov-murman.ru/about/KONTROL/kontrol6.html).

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації