Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Шериф в штаті Вашингтон заборонив підлеглим секс на службі

Секс на службіШериф американського міста Спокан (штат Вашингтон) Оззі Незович (Ozzie Knezovich) заборонив своїм підлеглим займатися сексом під час несення служби, повідомляє сайт Krem.com.
 
Піти на цей крок його змусила випадок з помічником Скоттом Кенойером (Scott Kenoyer). Той спочатку був звільнений за те, що займався сексом на роботі, а потім, як пише cupol.lviv.ua, за рішенням суду поновлено на посаді. Суддя визнав звільнення занадто суворим покаранням за такий проступок.
 
Незович побоювався, що це рішення стане прецедентом, яким за секс на службі не можна буде звільнити. За його словами, у нього не залишалося іншого виходу, крім як оформити розпорядження. Він вирішив чітко і ясно донести до своїх товаришів по службі, що така поведінка не відповідає етиці їх професії. «Я і в думках не міг уявити, що коли-небудь побачу таке розпорядження», - сказав шериф.
 
У документі йдеться, що заняття сексом в ході несення служби відтепер буде порушенням кодексу поліцейської етики і каратися звільненням.
 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації