Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Нові потяги паризького метро будуть екологічнішими і повільнішими

Паризька підземкаУправління громадського транспорту Парижа (RATP) представило у вівторок, 10 червня, нові вагони паризького метро, які поступово прийдуть на зміну старим, що використовуються з 70-х років минулого століття, повідомляє Le Parisien.
 
У нових вагонах дверей відкриватимуться автоматично, як на потягах тих, що вже використовуються на лініях 1 і 14. (Зараз, щоб відкрити двері на зупинці потрібно підняти спеціальний важіль або натиснути кнопку).
 
Ширина самих дверей збільшиться на 30 сантиметрів. Вікна в нових вагонах стануть більшими, зміниться дизайн інтер`єру, а також оббивка і ширина сидінь, які стануть ширші на 4 сантиметри.
 
У вагонах також будуть встановлена нова система вентиляції і кондиціонування повітря, яка споживає менше електроенергії, ніж стара і набагато невибагливіша в роботі.
 
Нові потяги, що одержали назву MF 2000, розроблені спеціально, щоб скоротити споживання електроенергії на 30 відсотків і завдавати менше шкоди екології. Для цих цілей їх швидкість понижена з 100 до 70 кілометрів на годину.
 
Зате істотно збільшена потужність при відправленні, що найкращим чином відповідає лініям паризького метро, де станції розташовані на близькій відстані одна від одної.
 
Починаючи з середи, 11 червня, нові потяги почнуть ходити на лінії 2 (Nation - Porte Dauphine), а потім також на лініях 5 (Bobigny - Place d`Italie) і 9 (Pont de Sуvres - Mairie de Montreuil). З часом новими вагонами оснастять інші з шістнадцяти ліній паризької підземки, що залишилися.

Опубліковано: 10 червня 2008 року

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації