Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Росія ввела тимчасові обмеження на ввезення яловичої сировини з ЄС

ЯловичинаРосія вводить тимчасові обмеження на постачання яловичої сировини з Євросоюзу, йдеться у прес-релізі Росільгоспнагляду.
 
Згідно з повідомленням, заступник голови відомства Євген Непоклонов провів телефонні переговори з директором департаменту Генерального директорату Єврокомісії з охорони здоров`я і захисту споживачів (DG SANCO) Бернаром ван Готемом.
 
Непоклонов висловив стурбованість у зв`язку з випадками недостовірної сертифікації, що почастішали при постачаннях м`ясної продукції з країн Євросоюзу. "Під виглядом дешевих яловичих тріммінгів, сухожиль або субпродуктів ввозиться обмежена до ввезення в Митний союз свинина. Такі постачання здійснюються з різних країн Євросоюзу, що свідчить про системний характер проблеми", — додає служба.
 
"Беручи до уваги серйозність ситуації, що склалася, Євгеній Непоклонов, як головний ветеринарний інспектор Росії, ухвалив рішення ввести тимчасові обмеження на види продукції, що найбільш часто фальсифікуються, поставляються з країн Євросоюзу", — мовиться в повідомленні.
 
Обмеження вводяться до проведення технічних консультацій фахівців Росільгоспнагляду і DG SANCO для вироблення і впровадження механізмів електронної сертифікації і дослідження піднаглядної продукції, що постачається Євросоюзом в Митний союз.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації