Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Наришкін запропонував провести міжнародну конференцію з України

НаришкінСпікер Держдуми Сергій Наришкін запропонував провести міжнародну конференцію з ситуації на Україні.
 
"Я думаю, доречно буде і підняти питання про скликання спеціальної міжнародної конференції з України", - сказав Наришкін на засіданні дискусійного майданчика "Відкрита трибуна" в Держдумі у понеділок.
 
"Для багатьох зараз очевидно, що криза на Україні може бути вирішена і мир відновлений тільки при міжнародній участі", - сказав він.
 
За його словами, міжнародному співтовариству треба серйозно задуматися над тим, щоб не тільки використовувати традиційні засоби врегулювання конфліктів, але і шукати і створювати нові майданчики, нові інструменти, здатні зберегти і інститути міжнародного права, і сучасну архітектуру глобальної безпеки.
 
Він повідомив, що через декілька днів в Баку відкривається Парламентська асамблея ОБСЄ, і російська парламентська делегація висуватиме запропоновану раніше Державною Думою ініціативу про створення міжнародної контактної групи по Україні на майданчику Парламентської асамблеї ОБСЄ.
 
Наришкін нагадав, що 35 років тому був підписаний договір між США і Радянським Союзом про обмеження стратегічних наступальних озброєнь, а завтра, 24 червня, виповниться рівно 20 років угоді про партнерство між Росією і Європейським союзом. "Ми сьогодні констатуємо, називаємо ці дати замість того, щоб разом з партнерами в хорошому сенсі відсвяткувати найважливіші події сучасної історії", — сказав він.
 
Наришкін відзначив, що події на Україні "принесли свої гіркі плоди": окрім конструктивної опозиції, окріпнули радикальні сили, відчули свою безкарність. "В результаті державного перевороту в Києві до влади пийшла група авантюристів, яка розв`язала громадянську війну проти свого населення", — сказав він.
 
"Трагедія в Одесі і інші злочини не розслідуються і ніхто не поспішає додати винних суду. Продовжуються переслідування з політичних мотивів будь-якої реальної опозиції. Заарештовуються, піддаються тортурам, убиваються російські журналісти, наші дипломатичні представництва піддаються усіляким провокаціям", - сказав Наришкін.
 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації