Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Флаєри - маленьке рішення великих завдань

Багато підприємців рано чи пізно стикаються з проблемою рекламного висвітлення своєї продукції або послуг. Головними критеріями, за якими найчастіше вибирається той чи інший спосіб реклами, є, насамперед, її ефективність, масовість і невисока собівартість у загальній масі реалізованих товарів або послуг.

Одним з найдієвіших бюджетних способів реклами є поширення реклами за допомогою флаєрів. Розглянемо цей спосіб детальніше.

Флаєри - це невеликі рекламні листівки, які поширюються в місцях масового скупчення людей або ж розсилаються поштою. Саме відносно маленькі розміри є головною особливістю даного виду реклами. Механізм дії даного методу дуже простий - природою на рівні рефлексів закладено, що людині властиво проводити візуальний аналіз того, чого він торкається в даний момент, тому реклама за допомогою флаєрів побудована на тому, що б ця невелика паперова картка виявилася в руках у споживача. Наприклад, біля входу в метро в потоці пасажирів, що поспішають людина роздає флаєри, оскільки в час пік наплив людей дуже великий, то найчастіше люди беруть простягнені їм листівки, щоб не затримувати собою рухому людську масу. А як зазначено вище, взявши в руки флаєр, навіть з наміром через пару секунд його викинути, людина на рефлекторному рівні погляне на неї. Тут вже вступає у справу майстерність рекламників і дизайнерів флаєра. Його зовнішній вигляд і зміст повинен буквально за секунди зацікавлювати споживача і надавати йому мінімум необхідної інформації про предмет реклами. Дана методика подібним чином діє і при кріпленні рекламних листівок до автомобілів на стоянці - адже перед тим, як викинути набридливу папірець з-під склоочисників треба обов`язково на неї поглянути.

Замовити друк флаєрів Львів можна у численних агенціях, які представлені сьогодні на ринку реклами, але замовляти флаєри бажано в спеціалізованих рекламних агентствах, які надають весь комплекс послуг: від повної розробки макетів, до цільового розповсюдження даного виду друкованої продукції. Таким чином досягається оптимальне співвідношення віддачі від реклами з витратами на її виготовлення і розповсюдження.

Реклама за допомогою флаєрів при невеликій собівартості має велику віддачу і найбільш оптимальна для освітлення різних рекламних акцій і заходів. Цей метод рекламування якнайкраще підходить для компаній, що розвиваються та тільки завойовують своє місце на ринку.

Дата публікації: 17.06.14

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації