Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Остання відставка Буняка


Любомир Буняк

Автор - Наталя Івашків   
 
Депутати Львівської міської ради оригінально провели прощальне засідання перед майбутніми виборами. Принаймні одному львів’янину прощання з міськрадою має запам’ятатися. Це – Любомир Буняк, якого вчетверте й востаннє у цій каденції відправили у відставку.
 
Депутати вирішили не залишати після себе незавершених справ і підготували ухвалу на розгляд сесії стосовно протесту прокурора. В. о. міського голови Львова Зеновій Сірик запропонував проголосувати, “оскільки ця історія має настільки свою особливу історію, що я пропоную визначитись у той чи інший спосіб щодо цієї ухвали шляхом голосування. Як визначимось – так і буде”, – сказав він. Хоча й мали вони на це аж цілих три тижні, все ж вирішили зробити це в останній день. Чому? Ще на брифінгу пана Сірика, який відбувся у вівторок, 21 березня, це питання не було вирішеним. І саме тоді постало питання, чи існує насправді ухвала про відставку Любомира Буняка, котру ніхто не бачив, датована 29.12.2005 р. Складається враження, що вони просто пішли на принцип і вирішили добити пана Буняка 61 голосом не на його користь. Чи, можливо, ішлося про те, аби прикрити питання легітимності попередньої ухвали? Так чи інакше, але Любомир Буняк уже вчетверте став екс-мером Львова.
Сам Любомир Буняк . Очевидно, не захотів бути свідком безсердечності депутатів. Адже це дійсно безсердечно – не дати нормально піти мерові, який щиро хотів Львову добра...
 
Розібравшись із Буняком, в. о. міського голови Львова Зеновій Сірик з чистим сумлінням і піднятим настроєм привітав депутатів із завершенням четвертої каденції та роздав подарунки. Декому дісталась особлива відзнака у вигляді годинника. А загалом усі отримали пакет із сувенірами: компакт-диск, ручки, футболку, горнятко – усе з гербом Львова. А сам Зеновій Сірик отримав особливий подарунок від Тетяни Крушельницької, яка на прощання поцілувала його. І все це дійство гарно та чемно перемістилось у приміщення ресторану, що на Високому Замку, аби вже там детальніше й відвертіше обговорити наболіле за минулі чотири роки.

Джерело: Аргумент-газета
Опубліковано: 24.03.2006

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації