Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Квартири подобово в Києві – домашні умови, розумні ціни, великий вибір

Сьогодні серед гостей столиці все більшою популярністю користується така послуга, як оренда квартири подобово. Причому, такому варіанту тимчасового мешкання в Києві віддають перевагу як студенти, так і ділові люди.
 
Перше, що відзначають гості столиці, це фінансова вигода, адже, на відміну від готелю, де платити доведеться за кожне місце, оренда квартири здійснюється в цілому, незалежно від кількості тих, що проживають. Тому такий варіант особливо вигідний, коли на відпочинок в столицю приїжджає велика сім`я.
 
Гостям столиці, що потребують такої послуги, як квартири подобово, Київ готовий надати безліч варіантів на вибір в широкій ціновій категорії. Тому сьогодні можна швидко підібрати варіант як в центрі столиці, так і на околиці – залежно від мети поїздки, фінансових можливостей і переваг приїжджого. Звичайно, якщо мета відвідин Києва – знайомство з його визначними пам`ятками, то експерти ринку нерухомості радять вибрати приміщення недалеко від головних історичних пам`ятників міста. Ділові люди найчастіше вибирають район, в якому заплановано проведення заходу, який привів його в столицю.
 
Серед інших переваг такого вибору – домашній затишок і комфорт, можливість повертатися на нічліг в будь-який слушний час, наявність численної побутової техніки і електроніки і, головне, окремої кухні, що дозволяє харчуватися особисто приготованими стравами пише teppo.biz.
 
Сьогодні знайти таке приміщення неважко, адже агентства нерухомості надають можливість завчасно забронювати квартиру, про що детальніше тут, ознайомившись з пропозиціями, представленими на сайті. У виборі потенційні гості Києва найчастіше керуються такими критеріями, як вартість послуги, місцеположення удома, поверх, наявність ліфта, зручна транспортна розв`язка, хороша інфраструктура і іншими.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації