Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Натяжні стелі в нашому домі: практичність, краса, надійність

В оформленні інтер`єрів як власники нерухомості, так і дизайнери все частіше вирішують використовувати натяжні стелі. Тим більше, що сучасний ринок пропонує цей продукт в широкому асортименті як в плані кольору, так і фактури. Це відкриває широкі можливості для втілення різноманітних дизайнерських рішень.

 
В першу чергу, власників житла натяжна стеля приваблює бездоганно рівною поверхнею і привабливим зовнішнім виглядом. Також це чудова можливість приховати дефекти (наприклад, тріщини, нерівності) основної стелі і сховати інженерні комунікації, в тому числі і електричну проводку. Такі конструкції прості у догляді, не пропускають пил, не утворюють конденсат, добре переносять підвищену вологість, тому їх рекомендують встановлювати навіть у ванних кімнатах. Пристрій таких оздоблювальних конструкцій не становить великої праці, щоправда, цим повинні займатися фахівці, які мають певний досвід роботи. У разі необхідності, натяжні стелі можна легко і швидко демонтувати.
 
Крім цього, натяжні стелі ціни на які відрізняються різноманітністю, дозволяють кожному бажаючому обрати найбільш прийнятний для себе варіант. На перший погляд може здатися, що вартість таких конструкцій досить висока. Насправді вартість є цілком виправданою, якщо врахувати, що натяжна стеля стане домовласникам не одне десятиліття.
 
Споживачі мають можливість облаштувати стелі, виготовлені з різних матеріалів. До числа найпопулярніших належать конструкції з ПВХ плівки - екологічні, надійні, міцні, добре утримують воду (наприклад, у разі затоплення), що не піддаються горінню і не потребують догляду. Крім цього, такі стелі не вигорають під впливом ультрафіолету і не вбирають запахи. Правда, з натяжними стелями з ПВХ слід бути обережними, оскільки їх легко можна пошкодити за допомогою гострих предметів.
 
Знаходять своїх покупців і тканинні варіанти, виготовлені з штучних або натуральних матеріалів. Основою конструкції служать сплетені між собою нейлонові нитки. Для монтажу таких стель не потрібно прогрівати приміщення, відзначає інтернет-видання КуПол. До речі, такі конструкції, при бажанні, можна фарбувати. Правда, тканинні варіанти - не без недоліків. Зокрема, вони вбирають запахи, можуть з часом пожовтіти, не зможуть утримати воду; крім цього, коштують досить дорого. 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації