Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Туркменію перетворять на квітучий сад

Гурбангули БердимухамедовТри мільйони саджанців листяних, хвойних, плодових дерев і винограду посадять в Туркменії за указом президента, повідомляє у суботу РИА Новости з посиланням на місцеві ЗМІ. Таке рішення «з метою перетворення Туркменістану в квітучий сад» Гурбангули Бердимухамедов ухвалив, підписавши відповідну ухвалу на засіданні уряду.
 
Документ наказує міністерствам і відомствам країни, а також мерії Ашхабада забезпечити посадку півтора мільйонів саджанців у околицях столиці між містами Анау і Бахарли. Ще стільки ж саджанців, пише bestlifememories.com, доручено посадити адміністраціям областей на своїй території. Глава держави доручив міністерству охорони природи Туркменістану забезпечити посадочний матеріал, а також проконтролювати виконання доручення.
 
У Туркменії міністерства, відомства, і територіальна влада на закріплених за ними площах зобов`язані садити дерева і здійснювати догляд за посадками, відзначає bestlifememories.com. За якістю цих робіт стежать контролюючі органи аж до прокуратури. За погану організацію озеленювальної роботи глава міністерства, відомства або місцевої адміністрації може втратити посаду.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації