Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Єврейські екстремісти спиляли арабський фруктовий сад

Кфар КасимВандали з середовища єврейських екстремістів спиляли фруктові дерева в саду біля міста Кфар Касим, населеного ізраїльськими арабами. Як повідомляє Agence France-Presse, на місці злочину вони залишили плакат з написом «Привіт з Еш Кодеша».

Еш Кодеш — єврейське поселення на окупованих територіях Західного берега, 12 жителів якого вночі напередодні були спіймані з масками на обличчях в саду у арабського села Кусра. Палестинці, що зловили поселенців, побили їх і передали до рук влади, яка видала їх ізраїльським правоохоронним органам.

По темі: Як освітити сад: 4 підходящих варіанти

Семеро з 12 жителів Еш Кодеша залишаються під домашнім арештом. Поліція з`ясовує, з якою метою вони знаходилися вночі у арабського села і чому у них на обличчях були маски. Самі поселенці стверджують, що просто заблукали під час прогулянки і стали жертвами нападу з боку жителів Кусри.

 
Керівництво Палестинської автономії, проте, не повірило в цю історію, оголосивши героями жителів Кусри, що зловили і побили єврейських поселенців. На думку офіційних представників ПА, селяни діяли в цілях самооборони, а тому заслуговують похвали.
 
Єврейські екстремісти нерідко здійснюють акти вандалізму відносно палестинців, що також проживають на Західному березі. Як правило, вони знищують домашніх тварин, вирубують сади і палять автомобілі арабів. Крім того, іноді оскверненню піддаються мечеті в арабських містах і селах.
 
Араби, що піддаються нападам такого роду, зазвичай звинувачують ізраїльську поліцію з бездіяльності і небажанні карати злочинців.

Джерело: Лєнта.ру.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації