Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Каліфорнійський ресторан закрився через скандал з китовим м`ясом

Ресторан The Hump. Фото з сайту thehump.bizКаліфорнійський суші-ресторан, керівництво якого звинуватили в торгівлі м`ясом вимираючих тварин, оголосив про закриття, передає CNN. Викрити рестораторів вдалося завдяки спільним зусиллям федеральної влади США і документалістів, зняли оскароносний фільм "Бухта" (The Cove).
 
Як раніше було встановлено, ресторан The Hump в Санта-Моніці пропонував клієнтам страви з м`яса китів-сейвала, на промисел якого встановлено міжнародну заборону. Офіційні звинувачення у зв`язку з цим були висунуті проти ресторану і його шеф-кухаря Кійосіро Ямамото (Kiyoshiro Yamamoto).
 
Раніше компанія, яка володіє закладом, принесла публічні вибачення. В оголошенні про закриття ресторатори висловили сподівання, що таке рішення "приверне увагу до збитку, який незаконний китобійний промисел наносить охоронінаших океанських екосистем і видів".
 
Розслідування щодо The Hump почалося в жовтні, коли ресторан відвідали дві жінки зі знімальної команди "Бухти" - документального фільму про винищення дельфінів японцями. З собою у документалістів була прихована камера, вони зняли сервірування страв і взяли з собою зразок китового м`яса на експертизу.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації