Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Японці забезпечать суші сертифікатом автентичності

Суші-асортіУряд Японії заявив про намір провести широкомасштабну кампанію із захисту японської кухні. Планується, що всі японські ресторани в Європі і США при бажанні зможуть отримати сертифікати відповідності, які підтверджують, що страви, які там готуються дійсно відповідають всім правилам японської кухні, повідомляє The Washington Post.

 
У Японії вже створена робоча група у складі визнаних метрів японської національної кухні та представників інтелігенції, які повинні розробити план, згідно з яким буде проводитись оцінка зарубіжних ресторанів та видача сертифікатів.
 
Планується, що на території зарубіжних держав будуть створені спеціальні комісії, які будуть визначати відповідність тих чи інших ресторанів їх "японському" іміджу, виходячи з якості інгредієнтів, використовуваних для приготування японських страв, кваліфікації персоналу і ряду інших критеріїв.

Також по темі: Мережа ресторанів в Японії виплатить клієнтам $1 млн за помилки в меню
 
Подібні заходи прийняті у зв`язку з тим, що їжа, запропонована багатьма так званими "японськими" ресторанами, часто не має нічого спільного із справжньою японською кухнею. Зокрема, при перевірці 80 ресторанів, розташованих в Парижі, експерти прийшли до висновку, що майже 30 відсотків цих закладів не мають права називатися "японськими".
 
Крім Японії про своє прагнення захистити свою національну кухню на державному рівні раніше заявили також Італія і Таїланд, пише lenta.ru
 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації