Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Державні лотереї на будь-який смак і колір

 Сьогодні багато купують різні лотерейними квитки, прагнуть випробувати удачу, сподіватися зірвати чималий куш «призових». Благо, всім бажаючим абсолютно на законних підстави пропонується чимале розмаїття всіляких лотерей, як кажуть, на будь-які смак і колір. Лотерейний супермаркет Столото користується успіхом у багатьох азартних людей. Столото є динамічно розвивається компанією, яка поширює державні лотереї. Через кілька років роботи компанія стала лідером ринку, створила широку мережу розповсюджувачів. Більше 200-т нових мільйонерів у Росії з`явилося саме за допомогою цієї компанії.

На сайті postup.in.ua можна дізнатися, як стати партнером компанії. Столото представляє унікальні можливості заробляти. Для початку знадобиться заповнити анкету, а потім укласти відповідний договір. Завдяки тому, що державні лотереї, до них відразу піднімається довіру. Потік постійних клієнтів гарантований. Співпрацюючи з Столото, можна розраховувати на постійних гравців, які зацікавляться можливістю виграти чималі гроші. Вигідність і зручність роботи також у низьких витратах. Продаж ведеться без витрати на зберігання, облік або повернення товару, що не реалізований.

Лотерейні квитки друкують у момент продажу, не вимагають місця для зберігання. Немає необхідності залучати додатковий персонал. Поширювати лотереї, насправді, досить просто, з таким завданням впорається будь-який продавець. Сама продаж квитків повністю автоматизована, займає якісь секунди. Розповсюджувачі можуть розраховувати на високий відсоток винагороди. Ті хто вже працює з Столото прекрасно знають, що це і престижно, і вигідно!

Що стосується безпосередньо виграшів, то їх можна отримати протягом 180 днів з наступного дня після проведення тиражу. Як і де буде отриманий виграш залежить від способу оформлення ставок. Необхідно, зокрема, знати, що роздрібні точки не мають можливості виплачувати виграші за ставками, які оформлені на сайті або термінали моментальної оплати. Виграш по електронній квитанції, виданої в роздрібній точці продажів, можливо отримати в точці, обладнаної новою системою, або ж на сайті stoloto.ru. Лотерейний квиток не є дійсним, якщо на ньому відсутній назву лотереї, номер, дата, час тиражу і т.д.

Теги:

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації