Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Як стати Ріелтором з великої літери?

Якщо в умовах дефіциту кадрів і відсутність суворих вхідних фільтрів влитися в професію не так вже й складно, то стати Ріелтором з великої літери дійсно не всім під силу. Багато виявляються просто не готовими до труднощів.
 
За словами Мурадяна, новачки найчастіше приходять влаштовуватися на роботу, маючи в голові образ успішного ріелтора з хорошим доходом і гнучким графіком роботи, тому основні труднощі з цією категорією претендентів виникають в той момент, коли їм пояснюють, що спочатку їх чекає непростий період з великим обсягом роботи, причому на перспективу. "Робота ріелтора - це в першу чергу спілкування з клієнтами, тому кандидати повинні вміти знайти спільну мову з будь-якою людиною, - стверджує директор "Міель - Мережа офісів нерухомості" Роман Мурадя. - Далеко не всі шукачі підходять для такої роботи і володіють необхідним рівнем комунікабельності".

Читайте також: Комфортная гостиница в Кривом Роге
 
З ним згодна і керівник департаменту комерційної нерухомості компанії "НДВ-Нерухомість" Світлана Біріна: "Як показує практика, з стажистів фахівцями реально стають не більше 30 - 40% людей. Ріелтор - це не така легка і проста професія, як думають багато".
 
Коли новоспечений ріелтор очікує, що заробітки будуть даватися легко, а на роботі можна буде штани протирати, то це глибока помилка, заявляє Куликов. "Заробляють в цьому бізнесі тільки ті, хто реально здатен щодня себе в якійсь мірі правильно організувати", - підкреслює експерт.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації