Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

«Лазурна обробка»: як досягти бажаного результату власноруч?

Для внутрішньої обробки приміщень сьогодні застосовуються різні техніки і технології. Популярністю користується і лазур. Якщо ви плануєте власноруч робити ремонт в будинку або квартирі ви повинні бути впевненими в собі і володіти сильною рукою. Але і новачки дуже часто досягають бажаних результатів. Головне - реалізація загальної концепції. Не варто звертати увагу на дрібні деталі і недоліки.
 
Для отримання хорошого результату потрібно нанести прозору лакову лазур на основу, заґрунтовану фарбою насиченого кольору, після чого розтушувати її пензлем. Якщо у вас немає блакиті, можна використовувати розведену водою дисперсійну фарбу. Але в результаті ви не отримаєте такого глянцевого ефекту, як при використанні лазурі.
 
Ефект «розмивання» лазуррю доречно застосовувати на дверях, стінах і навіть на великих габаритних меблях, пише меблевий портал meblidom.net. Поверхні невеликій площі не дозволяють виробляти грубі розмашисті мазки пензлем, тому не можна домогтися очікуваного ефекту.
 
Лазур необхідно наносити тонким шаром на основу, покриту фарбою іншого кольору, радить dekorirovanie.info. Всі маніпуляції рекомендують проводити пензлем з міцної щетиною. Фактурність зображення залежить від натиску на кисть і ступеня «художнього безладу» мазків.
 
Для отримання потрібного кольору можна експериментувати з насиченістю кольору покриття або наносити додаткові шари лазурі. При цьому кожен шар необхідно «розмивати» ще до повного висихання фарби. Наступний шар лазурі наносять тільки після того, як попередній висох. Якщо нанести на поверхню більше трьох шарів лазурі, то характерний просвічуючий ефект буде втрачений. Для «розмиття» нового шару лазурі можна використовувати не пензель, а скупчено ганчірку. 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації