Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Причини заміни вікон

Заміна віконПо всій країні є велика кількість древніх радянських віконних рам з полусгнившего дерева, які так і не були замінені. А це означає, що з настанням холодів такі вікна в обов`язковому порядку замазують та завішують ковдрами. Але для того, щоб позбавиться від таких незручностей досить ввести в пошуковій системі словосполучення «вікна ПВХ в Москві» (або будь-якому іншому місті), вибрати підходящого виробника і зробити заміну. Результатом цих нескладних маніпуляцій стануть якісні і теплі з привабливим зовнішнім виглядом металопластикові вікна, які не втратять цих характеристик протягом багатьох років.

Сучасні пластикові вікна - це суцільнолиті конструкції, зібрані з декількох елементів. Головним елементом віконної конструкції є профіль з металопластику, до якого кріпиться гумова фурнітура з ущільнювачем. Міцність і жорсткість конструкції рами досягається за рахунок металевого каркасу профілю, що складається з перемичок і порожнин, наповнених повітрям. Таким чином, створюється додаткова перешкода для холоду і можливість контролю рівня вологості вікон. Тому можна не турбуватися, що вікна покриються потом або вогкими розводами. Ретельно продумана конструкція металопластикових вікон, зазначає сайт newsrealty.info, забезпечить прекрасну теплоізоляцію і захист від несанкціонованих проникнень у приміщення.

sajd.jpgПластикові вікна відмінно захищають і від сторонніх шумів. Якщо вам заважає шум машин на вулиці, потрібно правильно встановити металопластикові вікна шляхом герметизації швів вікон силіконом або іншим спеціальним засобом, і використовувати ущільнюючі прокладки. 

Для провітрювання приміщень завжди можна скористатися кватиркою. Тим більше, що в пластикових вікнах є спеціальні клапани, що забезпечують природне проходження невеликої кількості повітря.

Також по темі радимо:

Обробка будинку сайдингом

Сайдинг - пластикові панелі з рифленою поверхнею, призначені для чистової обробки різних будівель. Можлива обробка стін, фронтонів, пидшивив тощо.

Читати більше

  

Джерело: http://tvixbox.com/article16022013vybor-okna.html

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації