Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Як заробити 100000 на вбивстві

Особа, яка надасть слідству цінну інформацію, що допоможе розкрити вбивство депутата Пустомитівської районної ради Ярослава Федини, отримає винагороду 100000 гривень. При цьому правоохоронці гарантують інформаторові конфіденцій­ність – повідомили “Газету” в центрі громад­ських зв’язків УМВСУ у Львів­ській області.

 

Тим часом слідчі говорять, що основною версією вбивства була спроба пограбування. Отож 2 вересня приблизно о 22.30, коли Ярослав Федина повернувся на подвір’я власного особняка в селі Зимна Вода, на нього напали невідомі, заклеїли йому рот скотчем і зв’язали руки. Між Я. Фединою та нападниками виникла боротьба, однак сили були надто нерівні – депутат загинув від механічної асфікції, тобто його задушили.

Варто зауважити, що при загиблому залишилися ключі від помешкання. Чому зловмисники не скористалися ними – невідомо. Можливо, їх сполохав шум, який зчинили сусіди.

В особняку Ярослав Федина проживав один, оскільки його дружина та донька виїхали за кордон. Цікаво інше – два роки тому невідомі напали на близького родича пана Федини, переплутавши того з депутатом районної ради, однак коли з’ясували, що схопили чоловіка помилково, то відпустили свою жертву.

Ярослав Федина працював головним лікарем Пустомитівської районної лікарні й до бізнесу не мав жодного стосунку. Так само правоохоронці відкидають політичну версію вбивства. Не підтримують такої версії і колеги вбитого по партії “Єдиний центр”, членом якої був
Я. Федина, адже до виборів іще чимало часу. Однак у зверненні ЄЦ
до генерального прокурора Олександра Медведька вони не відкидають, що під час слідства до політичної версії таки можуть повернутися.

Також розслідування вбивства депутата взяв під свій контроль голова Львівської ОДА Василь Горбаль. Зауважимо, що за його каденції це перший резонансний злочин.

Власне, винагороду за інформацію про злочин правоохоронці пропонують уже не вперше. Зокрема, так було 26 квітня 2008 року, коли невідомі здійснили напад на філію “Ощадбанку” на вулиці Городоць­кій, унаслідок чого було вбито одну з працівниць, а іншу поранено. Що­правда, тоді цінної інформації, за яку було б варто заплатити гроші, правоохоронці так і не отримали, злочин розкрили власними силами – тепер нападники відбувають покарання.

 

Олександр Сирцов
Опубліковано: 
Четвер, 09 , 2010 року, № 36 (581)     
Джерело: Львівська газета

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації