Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Один день без комп’ютера

Журналіст і політолог Ігор Балинський святкує уродини 3 лютого – діти нарешті побачать татка не за комп’ютером
 
Шеф-редактор інтернет-видання zaxid.net, політолог і журналіст Ігор Балинський у студентські роки, як заведено, влаштовував гучні дні народження. Але відтоді минуло багато років. І тепер пан редактор хоче бачити на свої уродини лише рідних і найближчих людей.
 
– Я не встановлюю на свій день народження білбордів, – каже пан Ігор, – просто влаштовую невелике застілля в колі сім’ї та близьких людей, тих, кого мені приємно бачити. А сюрпризом інколи стають вітання від старих друзів і знайомих, із яким розійшлися шляхи, але котрі все ж згадують про мій день народження.
 
А ще несподіванки люблять улаштовувати діти. Уже за кілька днів вони потайки готуються, залучають до цього маму. Тато вдає, що нічого не помічає... Але дуже радію через цю домашньої метушні. От на минулі уродини десятирічна донька з допомогою трирічного братика намалювала тата… за комп’ютером.
 
– Це був своєрідний натяк, мовляв, замало часу проводжу з дітьми, – каже пан Ігор. – Я натяк зрозумів. Діти мають рацію, я трохи неправильно розподіляю свій час. Старатимуся виправитися, але, на жаль, робота така, що не завжди це вдається.
 
Цьогоріч на день народження Балинські підуть до ресторану. Так вирішив винуватець торжества, щоб не завдавати клопотів дружині. Він сподівається, що це буде віддушиною після напруженого робочого графіку. І головне, поряд не буде жодного комп’ютера…
 
30.01.2008
Джерело: Газета по-львівськи

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації