Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Міжконфесійний діалог можливий

25 січня 2002 року

У Львівській богословській академії відбувся Круглий стіл членів релігійних общин, що зареєстровані у Львові. Були присутні представники УГКЦ, німецької євангельсько-лютеранської церкви, Іудейської релігійної громади, Церкви Ісуса Христа Святих Останніх днів, міжнародного товариства Свідомості Крішни, Василіанської релігійної громади, УПЦ, РКЦ та церкви християн віри Євангельської.
 
Представники інших релігійних громад запрошені, але з певних причин на зустріч не прийшли. Організатори форуму наголошували, що істинна релігійність завжди пов’язана з миролюбністю, а новини, які надходять з гарячих місць планети, не требі інтерпретувати як релігійне протистояння. віце-ректор ЛБА отець доктор Михайло Квятковський зазначив, що ця зустріч яскраво продемонструвала, що міжконфесійний діалог можливий.

Організатори форуму сподіваються, що наступні зустрічі поєднають більше керівників релігійних громад. Як зазначив пастир Церкви християнської віри євангельської Василь Боєчко, миряни ніколи не посваряться, доки їх не посварять священики. Тому від наступних діалогів сподіваються міжконфесійного порозуміння.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації