Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

«Не порушуй» означає «не вбивай»!

ДТПДоктор канонічного права отець Михайло Димид пояснив «Газеті…», що водій, який створює небезпечні ситуації на дорогах, порушує Божу заповідь «Не вбивай». Причому навіть у тих ситуаціях, коли не йдеться про загибель людини на дорозі.

– Це можна порівняти із забрудненням екології: людина, яка це робить, створює ситуацію зла, яка може завдати шкоди життю і здоров’ю людей, а отже – бере участь у вбивстві, – говорить отець Михайло. – Порушення правил дорожнього руху в Україні набуло таких масштабів, що перетворилося з особистого зла на суспільне. У цьому, звичайно, є провина автомобілістів, але також тих, хто повинен ремонтувати автошляхи, встановлювати дорожні знаки. Тому це звернення стосується і водіїв, і тих, хто покликаний стежити за порядком на дорогах, і суспільства загалом.

Священик каже, що в порушенні правил дорожнього руху, як і в інших гріхах, належить сповідатися. Та він пригадав лише один випадок зі своєї багаторічної практики, коли людина покаялася, що порушила дорожні правила, а також іще один – коли лихословила за кермом.

Автор: Леся ФЕДІВ фото Ольги ПРІМОВИЧ-ГРАБАР / 22:59 27.02.2008

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації