Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Бомба для "Ощадбанку"

Ощадкнижки«Я не терорист, мене просто довели», – запевняв «Газету…» пенсіонер, який погрожував підірвати ощадкасу, аби отримати «Юлину тисячу»
 
У Миколаєві ніхто не пам’ятає схожої атракції на ту, яку минулого тижня влаштував один із мешканців райцентру. Десь перед п’ятою вечора місцеве відділення «Ощадбанку» оточила міліція, приїхали пожежники, газова служба, карети «швидкої». Хутко поповзла чутка: «Банк замінували». Міліція евакуювала з будинку тридцятьох осіб, іще кілька десятків зібралися подивитись, чим усе закінчиться. Заспокоїмо відразу: все обійшлося – ніякої вибухівки в банку не було.
 
Великий переполох у маленькому Миколаєві
 
Згодом начальник Миколаївського райвідділу міліції Юрій Склярук розповів «Газеті…», як усе відбувалося. 26 лютого о 16.05 головному бухгалтеру банку зателефонував якийсь чоловік і сказав: «Щоб ви всі згоріли чи зірвалися з тим банком». Керівництво відділення сприйняло цей дзвінок як попередження про мінування й зателефонувало до міліції. Треба сказати, що відділення банку розташоване на першому поверсі триповерхового багатоквартирного будинку. Тому правоохоронцям, які прибули за викликом, довелося евакуювати не лише працівників і клієнтів банку, а й людей із 12 помешкань.
 
– Того дня ми якраз виплачували компенсації за радянськими вкладами, – розповіла «Газеті…» керуюча Миколаївським відділенням «Ощадбанку» Валентина Куючко. – Коли подзвонили з погрозою, наші клієнти з розумінням поставилися до ситуації, спокійно вийшли з будинку. Паніки не було. Уже о 18.00 ми відновили роботу відділення. А наступного дня продовжили обслуговувати.
 
А вже наступного дня міліція знайшла «терориста». Банку погрожував 60-річний мешканець Миколаєва, один із вкладників «Ощадбанку», який ніяк не міг отримати свою компенсацію.
 
Що могло штовхнути людину на такий крок? Можливо, хотів помститися банку за безцільне стояння в чергах?
– Ну, що ви таке кажете, – відреагували в банку. – Як можна «мститися банку»? Ми вважаємо, що таке могла зробити тільки психічно нездорова людина…
 
Джерело: Газета по-львівськи

Автор: Дарія СКИБА Фото Ольги ПРІМОВИЧ-ГРАБАР / 07:50 06.03.2008
 
Продовження тут.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації